ייצור בר-קיימא מרכיבים אורגניים ומאושרים

GATHER

כשיצרנו את ™GATHER, רצינו ליצור סוג חדש של מזון לחיות מחמד, תוך שימוש בשילוב מושלם ומאוזן של רכיבים אורגניים ומאושרים, כדי לספק תזונה טבעית באיכות פרימיום לכלב או לחתול שלכם. בדקנו את האדמה בשדות, בחנו את החוות, ביקרנו בסירות ומצאנו קומץ חוואים, חקלאים ודייגים שעסקו בייצור אחראי ובר-קיימא של רכיבים אורגניים ומאושרים באיכות מעולה. אלה ששרדו את הבדיקות הקפדניות שלנו הפכו לשותפים המהימנים שלנו ב-™GATHER; מזון פונקציונלי ומלא עם רכיבים מהאדמה ומהים, ללא תוספות מיותרות. אנחנו בטוחים שתאהבו אותה.

canada-organicusda-organicvegan-certified

אפונה אורגנית מאושרת שגודלה בשיטות ברות-קיימא

חומצות שומן אומגה 3 ו-6 לעור בריא ופרווה מבריקה

פחמימות מורכבות לזריקת אנרגיה מהירה

נוגדי חמצון לשיפור העמידות למחלות

ללא רכיבים מהונדסים גנטית (NON-GMO)

ללא רכיבים מעובדים

פחמימות מורכבות לזריקת אנרגיה מהירה

נוגדי חמצון לשיפור העמידות למחלות

כל מתכון של Petcurean נוצר תוך שימוש ברכיבים האיכותיים, הבריאים והטעימים ביותר שניתן למצוא. הרכיבים נבחרים דרך רשת אמינה של יצרנים, שנדרשים לעמוד בקריטריוני הבריאות, הבטיחות והאיכות המחמירים ביותר שלנו, ואף לעבור אותם.

כל שותף המבקש לספק רכיבים למתכוני GATHER™ שלנו נדרש לעמוד בקריטריוני הקיימות המחמירים שלנו, המבוססים על חמישה עמודי תווך:

  1. ציות לעקרונות הומניים של רווחת בעלי החיים
  2. הגנה על מקורות מים וצמצום השימוש במים
  3. הגנה על פרנסתם של חקלאים, חוואים ויצרנים
  4. הבטחת שימור משאבי טבע
  5. נקיטת פעולות יזומות לשמירה על הגיוון הביולוגי

אלה שעברו את בדיקותינו הקפדניות וזכו לאמוננו הצטרפו אלינו והפכו למקורות המובטחים שלנו ולשותפינו המהימנים. GATHER Endless Valley™ מכיל 100% אפונה, זרעי פשתן, שיבולת שועל ושעורה אורגניים מאושרים. וכמובן, כל רכיב שנכנס למתכון GATHER™ לא הונדס גנטית.

אנו ב-Petcurean תמיד מנסים למצוא פתרונות שיסייעו לנו להפוך את העולם למקום טוב יותר עבור חיות מחמד, עבור בני אדם ועבור הכוכב שלנו. לדוגמה, רצינו לצמצם את השימוש בפוליאתילן מסורתי בחומרי האריזה של מוצרי GATHER שלנו, ועדיין להציע אריזה חזקה ועמידה השומרת על טריות המזון. חקרנו את הנושא וגילינו שבשימוש ב-30% “פלסטיק מבוסס חומרים ביולוגיים” עשוי מקנה סוכר, שהוא חומר גלם מתחדש המיוצר בשיטות ברות-קיימא, אנו יכולים לצמצם את השפעתנו על הסביבה ולהשיג את האפקט הגדול ביותר. השימוש בפלסטיק מבוסס חומרים ביולוגיים מאפשר לנו לצמצם את השימוש שלנו במשאבים מבוססי נפט בשיעור של 30%; עבור כל אריזה במשקל 7.26 ק”ג שאנו מייצרים, אנו חוסכים בחומרים מבוססי נפט בכמות שוות-ערך לאריזה של 1.81 ק”ג. “צמצום” הוא השלב הראשון בלולאת “לצמצם, להשתמש מחדש ולמחזר”, ויש הטוענים שזו הפעולה החשובה ביותר שאנו יכולים לעשות למען הסביבה.

 

plant-based-packaging

הראו לי...
חדש
Endless Valley
מתכון טבעוני לכלבים בוגרים
מידע נוסף
הסתרת מידע
Gather Endless Valley
מתכון טבעוני לכלבים בוגרים
מיוצר בתוספת אפונה אורגנית מאושרת מגידול בר-קיימא
פרטים נוספים